SKLEP

Hostel Stonewall

Hostel Stonewall

Przyjazny nocleg w Poznaniu!

Hostel prowadzony przez organizację LGBT+? Tak!

Hostel Stonewall to projekt, w którym łączymy działalność społeczną i biznesową. Nasze zyski przeznaczamy na realizację celów statutowych stowarzyszenia, czyli pomaganie osobom LGBT+. Nocując u nas wspierasz finansowanie takich projektów, jak bezpłatna pomoc psychologiczna i prawna, nasz kanał edukacyjny na YouTube, mieszkanie interwencyjne dla osób LGBT+ w kryzysie bezdomności i wiele innych!

Tworząc to miejsce wychodzimy również naprzeciw potrzebom osób LGBT+. W naszym hostelu nikt nie nie będzie patrzył na Ciebie krzywo, bo chcesz wynająć wspólny pokój z osobą tej samej płci. Nie musisz się również obawiać, jeśli Twoja tożsamość płciowa jest inna niż płeć zapisana w dowodzie osobistym. Rozumiemy problemy społeczności LGBT+, bo sami do niej należymy!

Hostel Stonewall zlokalizowany jest przy ulicy Klasztornej 2 w Poznaniu, zaledwie 100 metrów od Starego Rynku. To doskonały punkt startowy do zwiedzenia atrakcji oferowanych przez stolicę Wielkopolski.

Oferujemy tanie i komfortowe miejsca noclegowe w pokojach wieloosobowych. Pokoje są urządzone w taki sposób, aby zapewnić każdej osobie możliwie najwięcej prywatności i wygody. Oferujemy również śniadania, dzięki którym dobrze rozpoczniesz dzień. Nad wszystkim czuwa profesjonalny i przyjazny zespół, który zadba o to, by Twój pobyt w Poznaniu był udany.

Od sześciu lat pracujemy, aby Poznań stał się tęczową stolicą Polski. Nie bez znaczenia jest przychylność władz miasta, które wspierają inicjatywy wspierające społeczność LGBT+. Inspiracjądo stworzenia hostelu były podobne miejsca działające w niektórych miastach na zachodzie Europy. Czujemy się tutaj dobrze i zachęcamy wszystkie osoby, nie tylko LGBT+, do odwiedzenia stolicy Wielkopolski. Hostel Stonewall chętnie was ugości!