Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
mapa miejsc LGBT+ friendly

Poznańska mapa miejsc przyjaznych osobom LGBT+ to projekt prowadzony przez stowarzyszyszenie Grupa Stonewall, organizatora Poznań Pride Week i Marszu Równości. Zależy nam na tym, aby promować miejsca, w których osoby LGBT+ mogą czuć się swobodnie i nie będą narażone na homo-, bi- i transfobię.

Wśród miejsc wyróżnionych na mapie znajdują się zarówno lokale użytkowe (restauracje, puby, kluby itd.) jak i miejsca świadczące rozmaite usługi. Zapraszamy do współpracy np. lekarzy, którzy mają doświadczenie w pracy z osobami LGBT+.

Mapa będzie dostępna na dwa sposoby:

  • przez aplikację mobilną Poznań Pride
  • na stronie internetowej grupastonewall.pl

Mapa jest dla nas bardzo ważnym projektem – zamierzamy intensywnie promować ją na swoich kanałach społecznościowych (FB – 30 000 fanów, Instagram – 8000 fanów).

Miejsca zgłaszające się do projektu prosimy o wpłatę na rzecz Grupy Stonewall, która pokryje m.in. koszty związane z utrzymaniem aplikacji i witryny internetowej, a także wesprze nasze całoroczne działania. Koszt wynosi 250 zł za 12 miesięcy obecności na mapce.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana obecnością na mapie miejsc przyjaznych LGBT+, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/Ym1GLV8SjRaCofqo8

Dziękujemy!