Skip to content Skip to footer
Grupa dla kobiet niehetero +40

Grupa dla kobiet niehetero +40

KolleKtyw 40 to grupa integracyjno-towarzyska dla kobiet nieheteronormatywnych w okolicach wieku 40+ (nie ma górnej granicy wieku). Powstaje ona z potrzeby spotkania, wspólnych rozmów i budowania relacji koleżankowych / przyjacielskich. Ponieważ w codzienności jesteśmy niewidoczne, a ISTNIEJEMY, comiesięczne spotkanie może być dobrą okazją do spędzenia czasu tak, jak chcemy i lubimy.

!

Termin najbliższego spotkania zostanie podany wkrótce.

i

Grupa nie ma charakteru warsztatowego ani terapeutycznego. Spotykamy się głównie towarzysko, a klimat grupy jest kształtowany przez nas i może ewoluować. Będzie przestrzeń na różne pomysły spędzania wolnego wspólnego czasu.

Osoba prowadząca

Agnieszka Frączek

Agnieszka Frączek

Terapeutka/counsellorka, absolwentka krakowskiego Centrum Counsellingu Gestalt. Prowadzi terapię indywidualną oraz warsztaty. Najważniejszym obszarem jej działań jest praca z osobami LGBT+. W Grupie Stonewall prowadzi grupę wsparcia Rodzice wokół Tęczy- dla rodziców osób nieheteronormatywnych oraz inicjatywę Bi the Way dla osób biseksualnych. Uczestniczy w szkoleniach podnoszących kompetencje, organizowanych m.in. przez szkoły psychoterapeutyczne i londyńskie Pink Therapy. Swoją pracę poddaje superwizji.