STORE

Stonewall Clinic

Stonewall Clinic

Hey, how can we take care of your health?

Out and Proud

Całość dochodów ze sklepu przeznaczamy na działalność stowarzyszenia.

Skąd pomysł na taką działalność? Od powstania Grupy Stonewall w 2015 r. wiedzieliśmy, że niezależność finansowa jest kluczowa z perspektywy organizacji LGBT+. Granty i darowizny są bardzo ważne, ale zależało nam na znalezieniu źródła regularnego dochodu, które nie będzie zależało od osób trzecich. Dzięki sprzedaży tęczowych gadżetów ciągłość naszej działalności pozostaje niezagrożona.

W sklepie Out&Proud znajdziecie między innymi: szeroki wybór flag społeczności LGBT+, przypinek, breloków, magnesów, toreb, plecaków, znaczków, soxów i innych przydatnych gadżetów.

Dla chętnych dostępny jest również zestaw ubrań i gadżetów z logo Grupy Stonewall. W tym nasz flagowy produkt – czarna bluza z logo stowarzyszenia. Modowy hit każdego sezonu!

Na początku 2020 r. odświeżyliśmy dla Was stronę Out&Proud, aby zakupy były prostsze i wygodniejsze. Zmianom uległy szata graficzna i układ strony, dodaliśmy również nowe metody płatności i metody dostawy. Pracujemy również nad dodaniem nowych tęczowych produktów, które pojawią się wkrótce!

Wszystkie zamówienia staramy się realizować tak szybko, jak to jest możliwe. Co do zasady zamówienie wysyłamy w przeciągu 1 do 3 dni roboczych. W okresie pandemii, z uwagi na wprowadzone obostrzenia, czasowo wyłączyliśmy opcję odbioru osobistego zamówień. Wszystkie zamówienia realizowane są wyłącznie z wykorzystaniem opcji ich wysyłki pod wskazany w zamówieniu adres.