SKLEP

Przychodnia Stonewall

Przychodnia Stonewall

Hej, jak możemy zadbać o Twoje zdrowie?

Przychodnia Stonewall

Akcje bezpłatnego testowania na choroby przenoszone drogą płciową, profilaktyka HIV/AIDS online oraz popularyzacja dbania o własne zdrowie seksualne – to cel Przychodni Stonewall, naszego nowego projektu!

Przychodnia Stonewall

Stworzyliśmy miejsce, w którym zadbanie o własne zdrowie seksualne będzie łatwe i komfortowe. Oprócz standardowej komercyjnej oferty badań laboratoryjnych oraz leczenia kiły, rzeżączki i chlamydiozy, będziemy również organizować regularne akcje bezpłatnego testowania na HIV, kiłę i HCV. Wkrótce uruchomimy również opcję łatwych konsultacji online, aby ułatwić dostęp do profilaktyki przedekspozycyjnej HIV/AIDS osobom spoza dużych miast.

Przychodnia Stonewall to rozwinięcie działalności Poznańskiego Centrum PrEP prowadzonego przez lekarza Tomasza Rojewskiego. Grupa Stonewall użycza swojej marki i zasięgów, aby dotrzeć z ofertą do jak największej liczby osób.

Przychodnia Stonewall

W Polsce atmosfera wokół profilaktyki zdrowia seksualnego nie jest dobra. Niechęć rządu do tej tematyki powoduje efekt mrożący i zniechęca organizacje pozarządowe do prowadzenia działań dedykowanych np. grupie MSM, czyli mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami. Rykoszetem odbija się to na wszystkich, bo przecież problemy ze zdrowiem seksualnym dotykają nie tylko osób LGBT+. Chcemy zmienić tę sytuację na lepsze.

Przychodnia Stonewall będzie działać w Poznaniu przy ulicy Półwiejskiej 17/18. Rejestracja telefoniczna jest dostępna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00. Z dokładną ofertą można się zapoznać na stronie przychodni.