SKLEP

Zespół

Kto szkoli?

Jednym z priorytetowych elementów naszej działalności jest dzielenie się wiedzą o tym, jak walczyć z dyskryminacją i nierównością. Wśród nas są doświadczeni prowadzący i prowadzące, którzy w przystępny i jasny sposób opowiadają o takich wybranych zagadnieniach.

Anna Adamowicz (ona/jej)

anna.adamowicz@grupa-stonewall.pl

Trenerka Diversity & Inclusion. Aktywnie działa na rzecz osób LGBT+ w Grupie Stonewall, a zasiadając w zarządzie Stowarzyszenia współtworzy wizję organizacji. Jako trenerka zajmuje się edukacją i wsparciem eksperckim z zakresu różnorodności, skupiając się jednak głównie na tematyce związanej z obecnością osób LGBT+ w przestrzeni publicznej oraz w miejscach pracy. Od 2018 roku przeprowadza szkolenia z zarządzania różnorodnością w poznańskich firmach. Na co dzień pracuje w IT, zarządzając produktami oraz projektami.

Marta Megger (ona/jej)

marta.megger@grupa-stonewall.pl

Koordynatorka ds. szkoleń, trenerka Diversity&Inclusion. Managerka, trenerka biznesu, moderatorka procesów Design Thinking oraz certyfikowana coach talentów Gallupa. Jako managerka ma doświadczenie zarówno w codziennym zarządzaniu biznesem i zespołami, jak i tworzeniu i realizacji długoterminowych strategii rozwoju i biznes planów. Jako trenerka i coach talentów Gallupa specjalizuje się w rozwoju jednostek i zespołów w oparciu o ich mocne strony, wspiera budowanie różnorodnych zespołów oraz inkluzywnych miejsc pracy, a także pomaga uwalniać kreatywność i tworzyć innowacje moderując procesy DT. W Grupie Stonewall zajmuje się koordynacją szkoleń i projektów edukacyjnych oraz prowadzeniem warsztatów z zakresu różnorodności i przeciwdziałania dyskryminacji, koncentrując się głównie na tematach związanych z sojusznictwem oraz językiem inkluzywnym.

Jarosław Skupiński (on/jego)

jaroslaw.skupinski@grupa-stonewall.pl

Trener Diverisity&Inclusion. Zawodowo związany z obszarem HR, obecnie pracuje w roli Dyrektora HR w międzynarodowej organizacji. Współpracuje z dyrektorem generalnym oraz liderami zapewniając coaching i doradztwo w obszarze HR. Wspiera budowę kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu i otwartej komunikacji na wszystkich poziomach w nowej organizacji w celu wzmocnienia współpracy, szacunku dla wszystkich oraz różnorodności i integracji. Zajmuje się również coachingiem i szkoleniami dla menedżerów liniowych. Zaangażowany w prowadzenie Inclusion&Diversity Council – zespół doradczy przy zarządzie firmy w Polsce. Ukończył psychologię oraz studia podyplomowe z dziedziny seksuologii w UAM Poznań oraz HR Management w WSB. W trakcie uzyskiwania certyfikatu ACC ICF. W Grupie Stonewall prowadzi szkolenia oraz konsultacje biznesowe dla firm z zakresu wdrażania strategii Inclusion&Diversity.