Poznań Pride Week

Poznań Pride Week 2017 to, jak w zeszłym roku, efekt wytężonej pracy zespołu wolontariuszy Grupy Stonewall przygotowującego tydzień wydarzeń dotyczących życia społeczności LGBT+.
To imprezy, warsztaty, dyskusje, pokazy filmowe, spotkania i wiele innych niespodzianek - jednak pełne urzeczywistnienie naszych planów wymaga funduszy. Zwracamy się więc do Ciebie - zostań częścią naszej drużyny i twórz Poznań Pride Week razem z nami!
Harmonogram wydarzeń Poznańskiego Pride Week 2017 znajdziecie na stronie


WYDARZENIA KULTUROWE I SPORTOWE

W ramach Poznań Pride Week wspieramy wydarzenia stawiające na aktywność, takie jak Tęczowy Przejazd Rowerowy czy kurs tańca dla par. Zapraszamy interesujących gości na nasze panele dyskusyjne, organizujemy pokazy filmów o tematyce LGBT+ oraz wieczory integracyjne dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić.
Organizujemy edukacyjny Alfabet Różnorodności, na którym poprzez zwykłą rozmowę każdy ma okazję poznać interesujących ludzi i dowiedzieć się więcej na temat osób LGBT+. Nie zabraknie też imprez w klubie HaH. 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PIKNIK PRZEDMARSZOWY I RODZINNY - FAMILY PRIDE

Organizowany przez nas Marsz Równości poprzedzamy piknikiem, który integruje osoby LGBT+ oraz osoby sojusznicze. Każdy, bez względu na płeć, orientację i tożsamość płciową, itp. może czuć się swobodnie, bo na naszym pikniku nie sposób nie poczuć przyjaznej atmosfery.
Podczas pikniku można nie tylko dobrze zjeść, ale także uczestniczyć w zajęciach tematycznych, wziąć udział w panelach dyskusyjnych, czy po prostu miło spędzić czas z bliskimi. Nie zapominamy także o miejscu zabaw dla dzieci. Piknik jest także przyjazny dla zwierząt. Właściciele psów znajdą tu wodę i smakołyki dla swoich czworonożnych przyjaciół.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MARSZ RÓWNOŚCI

Uwieńczeniem Poznań Pride Week jest organizowany przez nas Marsz Równości, który z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę osób uczestniczących. Od początku organizowania przez nas Marszu Równości bierze w nim także udział Prezydent Poznania - Jacek Jaśkowiak. 
Poznański Marsz Równości co roku przyciąga nie tylko osoby LGBT+, ale także osoby sojusznicze, które swoją obecnością chcą wyrazić poparcie dla praw osób LGBT+. Hasłem Marszu jest 'Tylko Równość', po którą co roku wspólnie maszerujemy.