SKLEP

Out and Proud

Out and Proud

Oficjalny sklep Grupa Stonewall. Można w nim znaleźć tęczowe gadżety, flagi i inne produkty dla osób, które mają ochotę trochę się ”poafiszować”.

Out and Proud

Całość dochodów ze sklepu przeznaczamy na działalność stowarzyszenia.

Skąd pomysł na taką działalność? Od powstania Grupy Stonewall w 2015 r. wiedzieliśmy, że niezależność finansowa jest kluczowa z perspektywy organizacji LGBT+. Granty i darowizny są bardzo ważne, ale zależało nam na znalezieniu źródła regularnego dochodu, które nie będzie zależało od osób trzecich. Dzięki sprzedaży tęczowych gadżetów ciągłość naszej działalności pozostaje niezagrożona.

W sklepie Out&Proud znajdziecie między innymi: szeroki wybór flag społeczności LGBT+, przypinek, breloków, magnesów, toreb, plecaków, znaczków, soxów i innych przydatnych gadżetów.

Dla chętnych dostępny jest również zestaw ubrań i gadżetów z logo Grupy Stonewall. W tym nasz flagowy produkt – czarna bluza z logo stowarzyszenia. Modowy hit każdego sezonu!

Na początku 2020 r. odświeżyliśmy dla Was stronę Out&Proud, aby zakupy były prostsze i wygodniejsze. Zmianom uległy szata graficzna i układ strony, dodaliśmy również nowe metody płatności i metody dostawy. Pracujemy również nad dodaniem nowych tęczowych produktów, które pojawią się wkrótce!

Wszystkie zamówienia staramy się realizować tak szybko, jak to jest możliwe. Co do zasady zamówienie wysyłamy w przeciągu 1 do 3 dni roboczych. W okresie pandemii, z uwagi na wprowadzone obostrzenia, czasowo wyłączyliśmy opcję odbioru osobistego zamówień. Wszystkie zamówienia realizowane są wyłącznie z wykorzystaniem opcji ich wysyłki pod wskazany w zamówieniu adres.