SKLEP

Dla kobiet niehetero 40

Grupa dla kobiet niehetero +40

KolleKtyw 40 to grupa integracyjno-towarzyska dla kobiet nieheteronormatywnych w okolicach wieku 40+ (nie ma górnej granicy wieku). Powstaje ona z potrzeby spotkania, wspólnych rozmów i budowania relacji koleżankowych / przyjacielskich. Ponieważ w codzienności jesteśmy niewidoczne, a ISTNIEJEMY, comiesięczne spotkanie może być dobrą okazją do spędzenia czasu tak, jak chcemy i lubimy.

Ważne informacje

Najbliższe spotkanie grupy 12 listopada - szczegóły podaje prowadząca po kontakcie mailowym.

Grupa nie ma charakteru warsztatowego ani terapeutycznego. Spotykamy się głównie towarzysko, a klimat grupy jest kształtowany przez nas i może ewoluować. Będzie przestrzeń na różne pomysły spędzania wolnego wspólnego czasu.

Kto prowadzi?

Pixie Frączek

agnieszka.pixi.fraczek@gmail.com

Terapeuta Gestalt, ukończyła krakowskie Centrum Counsellingu Gestalt, obecnie rozwija swój warsztat i umiejętności na rocznym treningu w londyńskiej Pink Therapy, instytucji szkolącej terapeutów wspierających osoby nieheteronormatywne, transpłciowe oraz, niezależnie od tożsamości psychoseksualnej, osoby z grupy GSRD (gender, sexual, relationship diversities). Oprócz współpracy terapeutycznej z Grupą Stonewall, wspiera osoby zaangażowane w sexworking w organizacji Sex Work Polska. Od stycznia 2022 formalnie będzie doradcą w zakresie poradnictwa okołotestowego HIV i AIDS. W Grupie Stonewall prowadzi grupę Bi the Way, Rodzice wokół Tęczy, inicjatorka grupy dla kobiet niehetero 40+.