SKLEP

Dla osób trans

Grupa wsparcia dla osób trans i niebinarnych

Grupa Kokon przeznaczona jest dla osób identyfikujących się jako transpłciowe i niebinarne, posiadających zróżnicowane doświadczenia w zakresie własnej tożsamości.

Grupa jest skierowana dla osób pełnoletnich. Osoby w wieku 16-18 lat zapraszamy do grupy Hangar. 

Zapraszamy osoby, które potrzebują wsparcia, towarzyszenia, poczucia podobieństwa i kontaktu z innymi osobami transpłciowymi. Spotkania nie mają zaplanowanej tematyki, więc to uczestnicy za każdym razem będą wybierać temat, który w trakcie spotkania będą chcieli poruszać.

Ważne informacje

Najbliższe spotkania grupy: 6 i 20 grudnia o 18:00.

Spotkania grupy odbywają się stacjonarnie w Poznaniu w siedzibie Grupy Stonewall. Adres: ulica Święty Marcin 80/82 pok. 342 w Poznaniu (3 piętro - dawny Zamek Cesarski)

Jak wyglądają spotkania grupy?
Spotkania trwają 2 godziny, odbywają dwa razy w miesiącu. Spotkania są prowadzone przez psychologów, którzy dbają o wzajemny szacunek i przestrzeganie przyjętych przez grupę zasad.  

Czy do spotkań grupy można dołączyć w dowolnym momencie? 
Grupa ma charakter otwarty co oznacza, że skład i liczba osób uczestniczących mogą się zmieniać w trakcie jej trwania.

Kto prowadzi?

Alicja Dominiak

alicja.anna.dominiak@gmail.com

Psycholog, Psychoterapeuta. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: Psychologia Zdrowia i Choroby i Seksuologia Kliniczna). Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Analizy Transakcyjnej w Poznaniu. Członkini Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. Doświadczenie zawodowe nabywała w trakcie pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu, gdzie prowadzi konsultacje indywidualne i grupy warsztatowe. Członkini zespołu psychoterapeutów udzielających wsparcia dla anglojęzycznych studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i  Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM . Współpracowała także z fundacjami działającymi w obszarze rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnościami (Stowarzyszenie na Tak i Fundacja Aktywizacja).