SKLEP

terapia tańcem dla osób trans

Taniec i ruch

Grupa terapeutyczno-rozwojowa prowadzona metodami terapii ruchem i tańcem skierowana jest do pełnoletnich osób transpłciowych i z doświadczeniem dysforii płciowej. 

Grupa prowadzona jest przez Justynę Kiragę (psychoterapeutkę systemową i seksuolożkę, obecnie również w szkoleniu Terapii Tańcem i Ruchem) oraz Weronikę Cegielską (artystkę performansu, tancerkę, choreografkę, rytmiczkę oraz psychoterapeutkę tańcem i ruchem (DMT/DMP)

Ważne informacje

Spotkania odbywają się w godz. 17:30 - 19:00. Daty spotkań podajemy poniżej:

Spotkania odbędą się 19 października, 26 października, 9 listopada, 16 listopada, 30 listopada, 7 grudnia, 14 grudnia, 11 stycznia, 18 stycznia.

Kto prowadzi?

Jak zapisać się do grupy? 
Należy skontaktować się z prowadzącą pod adresem mailowym justyna.kiraga@gmail.com

Czy za udział w grupie się płaci?
Nie. Udział w grupie jest całkowicie bezpłatny.  

Czy do spotkań grupy można dołączyć w dowolnym momencie?
Nie. Grupa jest zamknięta, można dołączyć jedynie na pierwszym spotkaniu. 

Justyna Kiraga

justyna.kiraga@gmail.com

Ukończyła psychologię ze specjalnością Psychologia Kliniczna i Seksuologia Kliniczna oraz akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Obecnie szkoli się w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Pracuje w oparciu o założenia terapii systemowej i narracyjnej. Jest absolwentką studiów podyplomowych „Seksuologia kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” oraz uczestniczyła w licznych kursach w Polsce i za granicą z zakresu edukacji seksualnej i seksuologii. Prowadzi psychoterapię i grupy psychoedukacyjne, udziela konsultacji seksuologicznych i poradnictwa seksuologicznego. Doświadczenie zdobywała na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu,  Ośrodku Terapii Psychiatrycznej i Psychologicznej „Amonaria” w Poznaniu,  Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Zalasewie.  Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych dotyczących psychoterapii i seksuologii. Dodatkowo podnosi kwalifikacje z obszaru terapii par szkoląc się w Terapii Skoncentrowanej na Emocjach EFT w Polskim Instytucie EFT. We współpracy ze Stowarzyszeniem Stonewall współprowadzi Grupę Hangar