SKLEP

Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

Sprawdź, jak wydajemy 24 428,56 euro z Funduszy EOG

Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Jego budżet to 26 milionów euro.

Program Aktywni Obywatele

Grupa Stonewall wzięła konkursie i otrzymała dotację w wysokości 24 428,56 euro na wsparcie psychologiczne i psychiatryczne społeczności LGBT+. Te pieniądze pomogą nam na trzy sposoby.

Po pierwsze – finansujemy za nie pomoc psychologiczną dla osób LGBT+ i ich rodzin. Dzięki funduszom możemy oferować Wam bezpłatne konsultacje indywidualne z profesjonalnym psychoterapeutą. 

Wszelkie informacje na temat oferowanych przez nas form pomocy znajdziecie w zakładce “WSPARCIE”.

Po drugie, możemy oferować Wam bezpłatne konsultacje psychiatryczne. Rejestracja na nie odbywa się poprzez konsultację indywidualną z psychoterapeutą. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na podstawie rozmowy, mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji psychiatrycznej ze współpracującym z nami psychiatrą. 

Aktywni Obywatele - program

Po trzecie, możemy oferować bezpłatną psychoterapię średnioterminową dla kilku osób. Kwalifikacja na psychoterapię odbywa się na podstawie rozmowy w ramach konsultacji indywidualnych. Ponieważ liczba dostępnych godzin jest niewielka, zakwalifikowane zostaną jedynie wybrane osoby.