SKLEP

Wsparcie indywidualne

Wsparcie indywidualne

Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z bezpłatnych indywidualnych konsultacji psychologicznych oferowanych przez Grupę Stonewall!

Konsultacje odbywają się w formie spotkania lub online. Prosimy o kontakt mailowy z dyżurującymi osobami w celu umówienia terminu. Adresy mailowe znajdują się poniżej.

Ważne informacje

Nasza pomoc adresowana jest do osób LGBT+, które ukończyły 16 lat, oraz innych osób, o ile zgłaszana sprawa dotyczy tematyki LGBT+. Przykładowo: z konsultacji może skorzystać osoba LGBT+ zmagająca się ze stanami depresyjnymi, problemami w związku lub brakiem akceptacji ze strony otoczenia, ale także osoba nie identyfikująca się jako LGBT+, która chce porozmawiać o kimś ze swojego otoczenia lub wątpliwościach dotyczących własnej orientacji lub tożsamości płciowej.

Nie prowadzimy terapii. Konsultacje mają na celu rozpoznanie źródeł przeżywanej trudności i wsparcie w procesie poszukiwania dalszej pomocy.

Konsultacje odbywają się w formie tradycyjnej lub online. Aby umówić spotkanie należy skontaktować się mailowo z osobą pełniącą dyżur w danym miesiącu.

Dyżur w tym miesiącu:

Zofia Czerwińska

zofia.weronika.czerwinska@gmail.com

Psycholożka (spec. psychoterapia zaburzeń psychicznych, seksuologia kliniczna), Certyfikowana Specjalistka Psychoterapii Uzależnień (certyfikat nr SP/1646/2019), psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Poznaniu oraz pracuje w Poradni Monar. W Stonewall udziela konsultacji psychologicznych oraz współprowadzi grupy Hangar i Restart. W pracy najważniejsza jest dla niej autentyczność oraz zaufanie, dba o to aby rozmowie towarzyszyła atmosfera wzajemnego szacunku oraz akceptacji, kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Kontroluje jakość swojej pracy uczęszczając regularnie na superwizje zespołowe oraz indywidualne.

Pixie Frączek

agnieszka.pixi.fraczek@gmail.com

Terapeuta Gestalt, ukończyła krakowskie Centrum Counsellingu Gestalt, obecnie rozwija swój warsztat i umiejętności na rocznym treningu w londyńskiej Pink Therapy, instytucji szkolącej terapeutów wspierających osoby nieheteronormatywne, transpłciowe oraz, niezależnie od tożsamości psychoseksualnej, osoby z grupy GSRD (gender, sexual, relationship diversities). Oprócz współpracy terapeutycznej z Grupą Stonewall, wspiera osoby zaangażowane w sexworking w organizacji Sex Work Polska. Od stycznia 2022 formalnie będzie doradcą w zakresie poradnictwa okołotestowego HIV i AIDS. W Grupie Stonewall prowadzi grupę Bi the Way, Rodzice wokół Tęczy, inicjatorka grupy dla kobiet niehetero 40+.